| victorass a întrebat:

Salut am o intrebare : in timpul partidei de sex am observat la intrarea in vagin / pe labii ca un fel de spuma alba este din cauza lichidului vaginal? am folosit prezervativul... de la inceputul actului sexual! astept raspunsuri serioase multumesc

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

S-a format acea spuma alba din cauza combinarii lichidului vaginal cu lubrifiantul prezervativului..nu-ti fa griji.

6 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ori e lichidul secretat in timpul actului sexual ori era dinainte si era secretie vaginala care inseamna ca ai o infectie ceva.happyMergi la medic daca acea secretie o ai mereu, nu numai in timpul actului sexual.

| Azµre a răspuns:

S-ar putea sa fie candidoza, o scurgere vaginala alba care in contact cu lubrifiantul dupa prezervativ s-a transformat intr-o chestie alba spumoasa... sa se spele si fata cu bicarbonat de la farmacie 3 zile si o sa reduca din secretia data de candidoza, daca labiile sunt rosii sau vulva sa-si dea si cu crema, nizoral sau clotrimazol. Ca sa scape de candida sa i-a de la farmacie genyel giniel ceva de genul sunt niste pastile de le baga in pasarica face tretament cu alea si cu bicarbonatul si in 2-3 zile scapa de scurgerea abundenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal...se vede si la sex oral

| Lia09 a răspuns:

E posibil sa aiba candidoza. Cel mai indicat este o vizita la ginecolog, nu costa o avere!

| Pici'ü_Claudiu_1997 a răspuns:

Ati spun eu aceea spuma sunt spermatozoizii tai care sau uscat si sau pus altii peste ei! concluzia tiai dat drumu de 2 ori

| victorass explică:

Nu este vorva de candidoza este vorba efectiv de o spuma alba care dispare dupa cateva minute probabiol este de la lubrifiantul perzervativului si lichidul vaginal