| victorass a întrebat:

Salut am o intrebare : in timpul partidei de sex am observat la intrarea in vagin / pe labii ca un fel de spuma alba este din cauza lichidului vaginal? am folosit prezervativul... de la inceputul actului sexual! astept raspunsuri serioase multumesc

2 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Da, e din cauza lichidului vaginal, de la multa frecare happy nu ai probleme stai linistit.

| victorass explică (pentru Mann02):

Sper sa nu fie alt ceva cu toate ca nu ar cam avea ce daca perzervativul a fost folosit... Mersii oricum