| Bombonicăăăă a întrebat:

Am si eu o mica problema imi place un baiat din clasa mea... vorbin pe mess. cu el am aflat ca lui ii place de mine si de vara mea el l-am mai intrebta daca vara mea il place si a raspuns cu @da@ in alta zi am intrat sa vorbesc cu vara mea si am intrebat-o daca este adevarat ca ii place de ea si ei de el ea a inceput sa rada deci nu stiu ce sa cred ...ma-ti putea ajuta?

4 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Buna
Daca iti place de el atuncea intalnestete cu el fata in fata si spune-i ca daca si lui ii place de tine atunea sa stea cu tine si ca nu merge ca el sa se imparta la 2, pune-l sa aleaga.
Dar daca ai cumva o varsta undeva intre 12-14 asa cum banuiesc eu, atuncea nu ar trebui sa iti pese despre baieti in felul in care iti pasa acum pentru ca, mai ai putin timp ramas din copilarie si ai alte preocupari, decizia e a ta, ceau

| Bombonicăăăă explică:

Ms de raspunsuri

| Bombonicăăăă explică:

Nu mai este nevoie de raspuns deoarece nu mai imi place baiatul este un nesimtit

| Kayle a răspuns:

Aceeasi parere ca Cypronge happy