| Twinkeelx a întrebat:

Am si eu o mica problema:-s... Am fost cu un timp mult timp, acum vreo 4 luni neam desp. Acum are prietena dar el zice ca vrea sa fie din nou cu mine. Desi imi zice astea nu face nimic. adica nu sa desp inca de ea. asteapta raspunsul meu. Bineinteles ca as vrea dar daca tot nu tine la ea dc mai sunt impreuna? Ce parere aveti?:*

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Inca mai e impreuna cu fata respectiva pentru ca e genul caruia nu-i place sa fie singur, vrea sa aiba o prietena. Nu stie sigur ce raspuns ii vei da tu si de aceea nu vrea sa riste relatia pe care o are. Daca s-ar desparti de ea si tu nu l-ai accepta ar ramane singur, si nu ar fi bine, mai ales acum, in prag de sarbatori. Spune-i clar ca vrei sa fii cu el, eventual cere-i sa se desparta de fata respectiva.

2 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Parerea mea e ca el ar vrea sa se impace cu tine dar o tine pe acea fata de rezerva in caz ca tu il refuzi sa nu ramana singur. cam urat ce face ca se foloseste de ea. daca tu tii la el impacati-valove struck:* pupici multi si succes

| 10011993 a răspuns:

Eu cred ca sta cu ea la misto! sa nu-l vezi u singurwinking