| AnonimTMt a întrebat:

Buna
Am si eu o mica problema... sad
Sa incep cu inceputul am fost impreuna cu un baiat vreo 6-7 luni timp in care ne vedeam nu chiar rar pentru ca el nu e de aici e din alt oras in fine pana la urma ne'am desp mai mult din vina mea pentru ca distanta era prea mare
Dar el a venit in oras sa isi petreaca sarbatorile de paste impreuna cu verisori lui si ne'am intalnit am stat toata aceasta vacanta impreuna si chiar daca credeam ca nu mai simt nimic pentru el acum nu mai pot fara el si chiar daca e urat ca o fata sa faca asa ceva i-am cerut sa ne impacam... Dar el mai tine la o fata [ din ceea ce zice el ] si mi-a cerut o saptamana sau mai mult timp sa se gandeasca cu care va ramane... straight face
Ce zice-ti merita eu tin la el mult dar mi=e frica sa nu-si bata joc... credeti ca mai tine la mine si ca ii e greu sa aleaga?
Spune-ti si alte pareri ale voastre multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| teodoryo a răspuns:

Sigur o sa-si bata joc deoarece nu cred cai baiat de treaba.sa o las pe una pentru tine.asta inseamna ca daca tu il parasesti el o sa aiba una de rezerva.parerea mea.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca sta departe de tine nu are rost sa ramai cu el.

| ana_2556 a răspuns:

Cred ca ii este greu sa aleaga intre voi doua.
In alta pordine de idei as avea alte sfaturi sa iti dau, de genul : Invata sa scrii corect. 2 Esti vazuta ca o tarfulita cu poza pe care o ai.

| Maothecat a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea merg... si sa va vedeti asa doar de sarbatori sau de cateva ori pe saptamana nu prea e bine, dar daca el crede ca intr-adevar tine la tine atunci cred ca o sa faca acest lucru.

| pitcrv a răspuns:

Io zic sa il uiti, ca chiar daca va impacati sigur nu o sa iti fie fidel

| Doo a răspuns:

Orice baiat care vrea cu adevarat o fata o abordeaza direct.Imi pare rau dar cred ca ar trebui sa il lasi balta si sa incerci sa iti reconstruiesti Orgoliul calcat in picioare in fata lui

| nicu27 a răspuns:

Daca ee la mare distanta de tine poti sa il uiti, poate sa te insele cand vrea el. Dar daca va iubiti...