| Usernameeeekjdj a întrebat:

Am și eu o nelămurire. Acum 8 zile am făcut neprotejat cu iubitul meu, acesta nu și-a dat drumul în mine, iar acum 5 zile trebuia sa-mi vina ciclu dar nu mi-a venit. Ar trebui să-mi fac griji că sunt insarcinata? Țin să menționez ca nu am ciclu regulat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti insarcinata daca el nu a ejaculat in tine, ce varsta ai? Dereglarile hormonale si stresul in care stai sunt adevaratele cauze pentru care nu i ti vine ciclul, sau ai luat pastila de a doua zi? Ca daca ai luat o atunci asta mai este o alta cauză.

| Usernameeeekjdj explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu am luat pastila de a doua zi. M am gândit să o iau dar având în vedere că nu a ejaculat am zis că nu am motiv să o iau

1 răspuns: