| anonim_4396 a întrebat:

Pe 1 decembrie, eu si prietena mea eram dezbrăcati iar ea s-a pus peste mine, atingându-i o singura data cu penisul zona genitala (Nu a intrat in interior).
Ea este virgina, nu era în perioada fertilă și i-a venit ciclul ca de obicei.
Vreun risc sa fi ramas însărcinată?

Răspuns Câştigător
| AlynAlum a răspuns:

Atata timp cat menstruatia si-a facut aparitia exista sanse de 0.99% deci nu. Asa ca. nu va face barza vizita incahee hee)

Sa ai o zi frumoasa

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne cati ani aveti sa intrebi asa ceva?

| corbulalbrosu a răspuns:

In situaria descrisa este exclusa in totalitate chiar si simpla posibilitate de formare a unei sarcini pur ipotetice. Multa sanatate!

| Adrian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Scuze ca te intreb, cum adica sarcini put ipotetice?

| Adrian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Scuze ca te intreb, cum adica sarcini pur ipotetice?

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| Andreeush a răspuns:

Categoric nu!

| Adrian1990 a răspuns (pentru Andreeush):

Multumesc mult, am fost foarte speriat fiindca am citit tot felul de variante pe internet.

| CipiA a răspuns:

Da prietene ai toate sansele sa nu fi tata prea curand.