| Katalynnna a întrebat:

Hey! Buna TPU! Am o f grava problema. fostul meu prieten s.a cuplat cu o colega de la mine din clasa dupa 1 saptamana de la despartire pentru ca spune el vroia sa incerce sa uite de mnn dar nu a reusit si acum vrea sa ne impakam ce sa fac?

3 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Un baiat care te iubeste se va intoarce la tine dupa ce te-a parasit! OoO ce emotionant dar nu-i asa, Un baiat care te iubeste nu te va parasi niciodata! Sper ca te-am ajutat fundita?puppy dog eyes

| soriinaa a răspuns:

Acum, alegerea e doar a ta, tu stii ce simti si ce iti doresti, dar eu una zic ca nu merita. 'Ca sa te uite' asa cum zice el, putea sa se cupleze cu oricee fata, nu tocmai cu o colega de-a ta si dupa o saptamana. Asta a facut-o doar ca sa te faca sa suferi. Cand si-a dat seama ca nu prea i-a iesit figura a zis hai sa ma intorc. Dupa parerea mea, nu are rost sa-ti pierzi timpul langa un baiat care nu te merita si care nu stie sa te respecte. Si stiu ca e foarte greu, dar ar fi cea mai buna solutie. Si crede-ma ca daca a facut-o odata si il ierti, daca se intampla sa va mai despartiti, o face din nou, pentru ca vede ca-i merge. Oricum, tu dezici. Iar daca cumva alegi sa-i mai dai inca o sansa, lasa-l un pic sa se chinuiee, nu accepta imediat, spune-i ca te mai gandesti, sau gasesti tu ceva, pune-l la incercare, sa vezi daca insista, daca vrea asta cu adevarat sau e doar un moft. Si daca iti dai seama ca nu-i prea pasa si ca nu se agita, cred ca stii ce ai de facut. Sper ca te-am ajutat. Baftaa;*

| Darkphantom09 a răspuns:

Nu-l ierta si nu va impacati