| cernega a întrebat:

Ne-am intalnit 3 luni. Si ne-am despartit din dorinta lui. Acum vrea sa ne impakam, ce sa fac?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa-i faci o faza de aia cu: "Tzeapa fraiere!" happy

| bluesky a răspuns:

Accepta! Cat as vrea eu sa vina din nou la mine si sa imi spuna asta...
S-ar putea ca mai tarziu s aiti para rau daca nua ccepti, dar tu sti mai bine, daca s-a comportat urat cu tine. hmm nu stiu daca mai merita. iar daca te-a tratat frumos, incercarea moarte n-ar

| simoSTAR a răspuns:

Poate merita o a doua sansa...mnai bine sa iti para rau de ce ai facut decat de ce nu ai facut. poate chiar s-a schimbat. dar tu? totul depinde de tine, daca mai tii la el eu zic sa va impacati dar sa faci in asa fel incat u sa detii controlul, sa il lasi pe el sa te caute, fii mai indiferenta pana cand esti sigura ca s-a schimbat cu adevarat!

| marsy a răspuns:

Depinde. daca ii pare rau cu adevarat. si chiar regreta. inseamna ca merita a 2 sansa. daca nu. inseamna ca nu te mai impaca cu el!
E decizia ta. si tu stii mai bine relatia ta

| hubbelllllll a răspuns:

Pff grea deciziehee hee dar eu zic sa i dai o sansa acum depinde si de tine dar ce rost are ca apoi sa iti dai [pumni in cap ca nu l ai acceptathee hee poate pe o parte iti e frica sa nu fi din nou ranitawinking dar cee mai conteaza inca o datahee hee asa gandesc eu acumhee hee eu una am suferit mult din cauza unui baiat si i am dat si o a 2 a sansa si m am bukurat din plin de acele clipe petrecute impreuna si cand ne am desp la inceput a fost ansol da apoi mi am dat seama ca a fost frumos ce a fost si era mai rau daca nu traiam acele clipewinking