| punkgirlloveyouzbang a întrebat:

Am si eu o problema acum 3 zile am iesit afara cu iubitul meuh si mai erau acolo cateva persaoane o prietena m-a luat deoparte sa-mi spuna ca prietenul meu isi bate joc de mine si ca nu ma place si ca si-a batut joc de numele meu facanduma in toate flurile fiind si prietena mea acolo i-am cerut sfatul si ea a spus ca este doar geloasa placandul p iubitul meu am plecat suparata fara sa spun nici un cuvant seara cand am intrat pe mess iubitul meu er onn si ma gandisem mai bine si nu era adv ce imi spusese acea fata iar eu am vrut sa-i fac o surpriza iubitului meu cu un videoclip p youtube pe care mii la facut o prietena pe nume adryana. dupa ce era gata iubitul meu mi-a spus ca s-a enervat p mine pentru ca cred ce zice lumea si a zis ca de azi nu mai suntem impreuna stiu ca am gresit si am crezut ce zice lumea dupa am sunato p prietena mea cea mai buna bianca sa ma ajute sa faca ceva ea la sunat si i-a spus ca plangeam si ca sufar fff mult iar el a spos ca nul intereseaza deloc au trecut cateva zile de atunci si prietenul lui cel mai bun a zis ca gaby(iubitul mheu)se gandeste la mine si ca ii pare raw peste 2 zile i-am spus prietenului lui cel mai bun mitza sai spuna lu gaby sa-mi mai dea o sansa dar gaby a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine ce sa fac sunt disperata il iubesc foarte mult chiar daca acum sunt cu un baiat cristi pentru a-l face gelos nu merge il iubesc mias da viata pentru el ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Atâtdedulce a răspuns:

Aiurea. Tu săruţi gura lui, sau gura lumii? happy Dacă-l iubeşti de ce există părerea lumiii la mijloc; de ce există un Cristi cu care îl faci gelos? happy Îl aduci inapoi aşa? N-aş crede happy. Dacă el nu mai e dispus sa se impace cu tine e pentru că a fost luat un nimic de către tine, şi pentru că tu nu l-ai intrebat si pe el ca are de zis, atunci când 'prietena' ta ţi-a zis ce ţi-a zis. Poate prieteniei tale ii place de el, şi face asta ca să vă certaţi happy Dacă-l iubeşti arată-i că-ţi pare rău; nu-l fă gelos. Asta dacă îl mai vrei inapoi. Se simte trădat la rândul lui. Nu-i deloc plăcut să ştiii că persoana iubită dă mai mulţi bani pe nişte vorbe ale unei prietene decât pe tine şi sentimenetele ce vă leagă. Ai grijă ce faci; şi desparta-te de Cristi. Îţi baţi joc de tine, şi de ei amândoi aşa.

6 răspunsuri:
| Atâtdedulce a răspuns:

Îmi cer scuze pentru greşelile de ortografie. Mă grăbeam happy!

| Atâtdedulce a răspuns:

Anna, ţi-am răspuns la cealaltă întrebare happy!

| AngelOrDemon a răspuns:

Pai poti sa-i zici cal iubesti enorrrmmm... si ii promiti si faci tot cei posibil de a va impaca

| punkgirlloveyouzbang explică:

Atatdedulce@ m-am despartit de cristi...dar cel mai bun prieten al lui mai zis ca gaby nu mai vrea sa fie cu mine.ce sa fac acum?

| punkgirlloveyouzbang explică:

Atatdedulce@ m-am desp. d cristi...dar prietenul cel mai bun al lui gaby adica mitza mi-a spus ca gaby nu vrea sa mai fie cu mine.si chiar l-am lasat sa vb dar nu mi-a zis nimic a zis doar ca nu mai suntem impreuna.ce sa fac acum?