| EuSiAtatClar a întrebat:

Am si eu o problema am fost cu un baiat (coleg) timp de 3 luni apoi ne-am despartit din cauza ca se dadea la alte fete acum nu ma lasa in pace iar in timpulorelor il surprind cum ramane blocat uitandu-se la mine cu un zambet larg pe fata ce se intampla? ce mai vrea? va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac am incercat sa fiu indiferenta nu a mers am fost draguta cu el nu a mers acum ma cert si ma bat cu el mereu

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Pai, pentru el nu s-a terminat. Ar vrea sa fiti iar impreuna, dar problema este ca el ii tot acelasi, si va face aceleasi porcarioare ca inainte. Ca sa se termine odata si pentru el, nu-i mai da atentie lui, dar nu ajunge atat, da-i atentie altui baiat. Daca nici cand te vede la brat cu altul nu termina, atunci ii idiot.

1 răspuns:
| RazvanDanc a răspuns:

Probabil ar trebui sa mergi mai departe si sa cauti pe altcineva, dar intrebarea este: tu il mai iubesti?!