| david1232 a întrebat:

Am si eu o problema!
De 5-6 luni imi tot apare un coș pe penis si nu stiu de ce, mi-e frica sa il storc dar am incercat acum si iese ceva alb.
Mereu imi apare si dupa 1-2 saptamani dispare si se mai vede o pata alba, iar dupa apare dupa o luna.
E ceva de rau?
Se poate sa fie din cauza ca am foarte multe coșuri pe fata?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Da, poate fi ceva de rau.Nu, nu are legatura cu acneea de pe fata.Mergi la medic pentru a rezolva, iar intre timp pastreaza zona curata si nu il mai sparge.

| david1232 explică (pentru dullcat):

Multumesc mult!

| dullcat a răspuns (pentru david1232):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Tulește-o la urolog cat nu e prea târziu, nu de alta, dar sa nu fie vreo infecție sau vreo BTS

| VadimIvanov a răspuns:

Mergi la medic.

| Cornel1078888 a răspuns:

Foloseste prezervativul. Damele au ajuns containere mobile de boli venerice.