| SperantaPierduta a întrebat:

Am si eu o problema... fostul meu prieten ma santajeaza.cum as putea sa scap de el? mai nou sp ca le spune tuturor ca cine stie ce am facut.km sa scap de el? o colega spunea sa pun un baiat sa il sune si sa-i spuna sa ma lase in pace? e o idee buna?

5 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Unii baieti sunt atat de 8-).

| Just4FunHD a răspuns:

Depinde cu ce te santajeaza. Daca te santajeaza cu poze deochiate, fa cumva sa le stergi, plateste un hacker, sau intra tu la el in calculator.
Daca te santajeaza ca spune ca ai facut prostii lasa-l sa vorbeasca
si zambeste oricarei vorbe ai auzi despre tine. Zambetul e mai indicat decat multe iesiri la o vorba. Spre exemplu eu cand eram mic si imi spunea cineva ca is |paluga" (a se intelege inalt), le zambeam si spuneam ca vremea e mai racoroasa la mine aici sus. Daca auzi vorba despre tine ca esti...nu stiu ce...zambeste si mergi mai departe. Pana la urma se va trezi si el si se va da batut

| Mihai_3714 a răspuns:

Pai are vreo dovada ca sa poata sa dovedeasca daca ai facut ceva cu ce te poate santaja? Daca nu da-l incolo ca sa pot sa zic si eu ca tu mai abuzat sexual laughing. Cine iti este prieten adevarat te va crede, ceilalti ``JETHH``.

| SperantaPierduta explică:

Nu stiu ce sa zic daca are dovada sau nu.Stiu ca nu ar trebui sa imi fac atatea probleme pentru ca nu am facut... cu el. Nu s-a ajuns la asta. dar acum spune ca are nu stiu ce poza si ca o scoate la imprimanta si pune nr meu de tel pe ea.(faza care ma pune pe ganduri e ca pana acum nu a pomenit nimic de "aceasta poza" si cand a vazut ca vreau sa ma lase in pace si nu vreau sa-l mai ajut cu nimic si nu mai fac cum vrea el dintr-o data a adus-o in discutie si profita la maxim.azi mi-a spus ca ii iau un card pentru ca altfel se apuca si spune la toata lumea cine stie ce minciuni despre mine.si ca daca ii iau cardul si i-l dau imi arata acea "poza". am vb si cu o prietena si mi-a spus ca nu crede...si ca face asa doar pentru a ma santaja si pentru a profita.nu stiu ce sa fac. mi-am schimbat nr de tel si il evit pe cat posibil. o fi adevarata "faza" asta? sper ca nu v-am plictisit.

| Shliferd a răspuns:

Da este o idee buna poate chiar sal ameninte sau sa ii spuna ca e impreuna cu tine noroc.