| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema...imi place de o fata din clasa si nu stiu cum s-ai spun.Ca daca ii spun ce simt spune la prietenele ei care spun la toata clasa si nu imi place sa fiu barfit.Am incercat sa vorbesc mai mult timp cu ea, iar prietenele ei au inceput sa imi pun tot felul de intrebari: daca imi place de ea, daca vreau sa ma mut cu ea si din astea.Va rog ajutati-ma si pe mine!
P. S. 13 ani

5 răspunsuri:
| alexandramarya a răspuns:

Raissa are dreptate ia-o intr-un loc retras si spune-i sau ii zici sa ramana dupa ore cateva minute si discuta cu ea. app o rogi sa ramana pe motiv ca nu ai inteles ceva de la o lectie. ceva de ganul.la mine a functionat.mult succes!
app eu am 13 ani jumate fac 14 pe 8 iunie 2011

| KidotaDixxy a răspuns:

Ia`o de manuta intr-un loc mai retras si spune-i
nu trebui sa stea in calea "iubirei" dac-o pot numi asa big grin
niste fetite prostute si imature happy
si eu am 13 aniwinking fac 14 in martei...
dar totusi parerea mea nu lua in seama toti blegii happy:*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai creste putin, apoi arata-i cuculetzu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa ii spui in fata si sa ii zici sa nu zica iar daca zice zii ca nu-ti pasa ce a spus ea

| angel199 a răspuns:

SALUT!, parerea mea este ca sa nu te grabesti sa-i spui chiar totul o data, incearca sa ii spui din departare, sa nu te apropii chiar tare de kuv-ca o placi, si lamurestei clar si kuprinzator, ca e anormal sa destanuie tainele voastre celor din jur, trebuie sa-si asculte inima sa, si poate atunci cand ea se v-a da seama de asta sa-i spui aceste kuv...