| blog a întrebat:

Am si eu o problema:prietenul meu azi are un comportament indiferent, acest comportament il avea atunci cind dorea sa ne despartim, l-am intrebat cei cu el si mi-a spus ca nimic, avem 4 luni de cind suntem impreuna dar eu sunt in italia si el in moldova, toti prietenii imi spun sa-l las deoarece nare rost pentru ca eu plec numai vara in moldova, aici in italia am intilnit un baiat dragusti dar lui ii cam place sa filtreze si nu cred ca va fi nimic serios intre noi, in schimb prietenul meu mia aratat ca ma iubeste, nu stiu pe cine sa aleg nu vreau sa regret mai tirziu, ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Pai: relatiile la distanta nu merg. Tu fiind in Italia si el in Moldova poate sa iti zica te iubesc pana il doare gura si sa fie cu alta. Eu zic sa te desparti de el si gaseste-ti un baiat in Italia! Bafta! happy