| anonim_4396 a întrebat:

Am sieu o intrebare:Cum stiu ca o fata ma place?
Amsi eu o fata in clasa care rade daca fac o gluma, imi da mereu dreptate si nu ma contrazice.
Cand vorbesc pe mes cu ea mereu ma aproba si spune chesti de genul:adevarat, sau asa e etc.
Odata mi-a zis pe mes ca (facusem o gluma unui coleg ANU TRECUT da nu fusese cine stie ce) a ras cand am facut gluma aia colegului de era sa moara de ras.
Acum cateva zile cand eram suparat(pusesem niste capete din astea suparte pe mes) a intrat si m-a intrebat ce am si mi-a dat dreptate in tot ce am zis.
eu nu stiu ce sa zic Voi ce credeti?
Ps: Am 16 ani si ea tot 16.

4 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Da e bine ce a zis a1m3r dar sfatul meu este sa:
Fii sincer, nu ai nimic de pierdut eventual de castigat!
Stbiliti o legatura si ii spui dinainte sa nu se supere daca o intrebi asta ar putea fii inceputul relatiilor sexuale!

| a1m3r a răspuns:

Poi poate ea vrea sa fiti doar amici buni,nu stiu vezi si tu acum, nu strica prietenia voastra spunandu'i ca daca vrea sa se combine cu tine sau chestii de genul asta, asteapta pe parcurs iti vei da seama si singur daca acea prietena a vrea sa fiti mai mult decat amici happy

| RoseQueen a răspuns:

Probabil vrea sa te faca sa te simti important si sigur pe tine deoarece ea nu se simte asa, adica unele persoane asa fac.Sau e vrea doar sa fiti prieteni foarte buni, considerandu-te cape un frate.Ar putea la fel de bine sa vrea sa-ti fie iubita.Cel mai bine e sa vorbesti cu ea, doar voi si nu pe mess, ci deschis pentru ca niciunul sa nu interpretati gresit situatia.

| XxNorByxX a răspuns:

Eu cred ca te place deoarece multe fete fac asemenea lucruritongue