| anonim_4396 a întrebat:

Am sieu o intrebare:Cum stiu ca o fata ma place?

Amsi eu o fata in clasa care rade daca fac o gluma, imi da mereu dreptate si nu ma contrazice.

Cand vorbesc pe mes cu ea mereu ma aproba si spune chesti de genul:adevarat, sau asa e etc.

Odata mi-a zis pe mes ca (facusem o gluma unui coleg ANU TRECUT da nu fusese cine stie ce) a ras cand am facut gluma aia colegului de era sa moara de ras.

Acum cateva zile cand eram suparat(pusesem niste capete din astea suparte pe mes) a intrat si m-a intrebat ce am si mi-a dat dreptate in tot ce am zis.

eu nu stiu ce sa zic Voi ce credeti?

Ps: Am 16 ani si ea tot 16.

1 răspuns:
| denisuka98 a răspuns:

Pai daca face asta nu inseamna neaparat ca te place ...sunt mai multe posibilitati
Eu as zice sa o intrebi, e cel mai simplu mod de a afla!