| doareudny a întrebat:

Am stat cu o fata un an jumate.la incep recunosc ca am gresit si eu, dupa 4 luni sa inpacat cu fostul,care a fost si primul care a facut-o cu el inainte sa o faca cu mine. dupa o luna ne-am impacat iar,am fost fericiti,a fost mereu langa mine,imi zicea ca ma iubeste,nu a durat mult si iar a luat legatura cu el,iar ne-am certat, apoi el i-a facut o faza urata a facut-o de ras, pe urma 3 luni a fost super ochei,dar imi tot zicea ca nu o las cu prietenele pe afara, ca sunt sufocant, si acum numai sta cu mine de 2 zile si sa impacat iar cu fostul,, cum pot sa o fac sa uite complet de el si sa continuie cu mine?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E este o curva si tu un prost. Stai mai departe la coada.

Răspuns utilizator avertizat
| soriinaa a răspuns:

Sfatul meu, ca fata, este sa uiti tu complet de ea. Ce esti tu, roata de rezerva?! Cand fostul nu o mai satisface, esti bun si tu. Gandeste-te doar de cate ori te-a lasat pentru el. Ai si tu un pic de demnitate, fii barbat, ce naiba! Nu te meritaa. Si nu merita sa iti perzi timpul cu ea, cand sunt atatea fete care ar putea fi doar ale tale, care sa te iubeasca cu adevarat si pe care sa le iubesti. Ea doar isi bate joc de tine, te foloseste. Si tine minte ca, o fata nu o sa-l uite niciodata, dar niciodata pe primul din viata ei. Deci nu-ti mai bate capul cu ea, a vazut ca ii merge, ca ai iertat-o si ai primit-o inapoi cu bratele deschise de fiecare data si continua asa, cum fostul ii face o faza urata, vine la tine, cand ii trece, se intoarce la el. Asta iti doresti, sa fii a 5-a roata la caruta?! Nu crezi ca meriti ceva mai bun?! Baftaa;*

| cristinel87 a răspuns:

Asa zic toate ca a fost doar unul...dupa...afli ca au avut km.in ele.

| Loveyouforevermyangel a răspuns:

Eu zic mai bine asa..sa te desparti de ea..pentru ca asa nu mai are rost...2 saptamani e totul bine iar apoi o luna numai cearta...asta e parerea mea.tu faci cum crezi ca e mai bine happy