| bibya a întrebat:

Am stat cu un baiat de 11 ani si eu am tot 11 ani dupa aceea ne-am despartit un baiat asa de 12 ani care ma uraste de multi ani ia bagat in cap ca sunt curva si eu numai cu baiatul acela am stat sh inca cu un baiat cand eram mai mica dar atunci nu stiam ce e o relatie ce pot face sa ii spun ca eu nu sunt curva sh multi baga minciuni cum ca as fi stat ca ei.PLS ce pot face raspuns pls! Ms mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce da-mi id ul tau de mes s si al lui si daca iti imi place de el atunci te mai bag eu odata cu el

32 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca e vorba doar de ceea ce a spus acel baiat, probabil si el a observat un comportament neadecvat la tine.
Si pana la urma cine va pune sa va combinati de la varsta asta? D-aia si reactioneaza asa baiatul PENTRU CA E IMATUR si pe buna drepatate, pentru ca e MIC!

| MikyMi a răspuns:

Vai! Mititica de tine!
Lasa baietii! Ai sa ai timp sa suferi, la 11 ani trebuie sa-ti traiesti copilaria nu sa suferi dupa baieti!

| Frogie a răspuns:

Esti prea mica pentru asta, crede-ma. 11 ani? Ai toata viata la dispozite pentru prieteni, iubiti, etc! Nu trebuie sa ai grijile astea de la o varsta asa de frageda; iti strici copilaria! Deja copiii de varsta ta te catalogheaza destul de prost. Lasa`o mai moale cu chestiile astea daca nu vrei sa mai fi jignita.

| albastrel a răspuns:

Pai daca la 11 ani ai probleme din acestea. stai linistita pe la 15 -16 ani vor disparea aceste probleme. insa vor aparea cele in care 5 baietii se cearta pe copilul tauwinking. Bafta, iti vad un viitor plin de culoarehee hee

| m4them4tic a răspuns:

Unde o sa ajungem fratilor?
La 11 ani tu ai parte de relatii, despartiri...etc.,plus ca pretinzi ca ai mai avut o "relatie" dar ca nu a fost nimic "serios" ca nu stiai cu ce se mananca... WOW, greu.
Aaalo! Trezirea! esti mult prea mica pentru astea, ce ai sa faci la 18 ani? O sa ai deja 2 plozi, un sot betiv de 19 ani, o sa locuiesti intr-o garsoniera si o sa plangi ca iti vrei copilaria inapoi.
Traieste din plin perioada asta a inocentei ca alta nu vei mai avea! Dar sa o faci cum o faceam noi, inainte sa apara computerul! De fapt acesta exista si cand eram eu mic, dar nu multi aveam acces la el, eu la 12 ani nici nu stiam cu ce se mananca.

| alexflor87 a răspuns:

Cred ca esti prea mica pentru astfel de probleme. Incearca sa te bucuri de copilarie si nu te mai supara cu astfel de lucruri nefiresti pentru varsta ta.

| irina_4793 a răspuns:

Daca fostul a fost in stare sa il creada pe celalat decat pe tine inseamna ca nu stie ce inseamna o relatie. Orice ar fi intre voi se rezolva impreuna nu cu cei din jur.Asteapta sa treaca o vreme, dupa care vb cu el sa vezi daca sa lasat doar influentat sau intr-adevar crede si el asta despre tine. Daca va crede in continuare acest lucru despre tine, mai bine iti vezi de viata ta ca doar baieti mai sunt si mult mai buni decat el, care la prima adiere de vant nu te paraseste. Take care!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Parerea mea este sa vorbesti cu baiatul care ti-a adresat aceasta caracterizare rea.
Spune-i care este problema lui. dupa ce il potolesti si termini cu chestia asta. iti spun sa lasi si baiatul cu care ai fost.si toti baietii.esti micuta la 12 ani.nu poti sti ce este aia o relatie.nici eu nu stiu prea bine si am 16 ani.
Lasa balta baietii ai timp destul mai incolo ocupate de scoala. alceva. o sa ai timp de baieti mai incolo 16 17 ani.si atunci o sa stii si tu cu adevarat ce inseamna "curva"si toate chestiile astea obsceme pe care copii le scot pe "gurita lor fermecata"fara sa stie ce inseamna.:-|

Asa i-am mai spus si unui baiat.care a adresat o intrebare.si tot 12 ani avea."la varsta aia ma jucam cu papusile".

Baftaa!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Lol, daca tu la 11 ani stai de iubiti, ma intreb; sex peste cat timp vei face straight face
lasa-i fetita, da-i incolo pe amandoi, o sa ai timp destul si de asa ceva.winking

| ruxybelle a răspuns:

Tu la 11 ani te gandesti la din astea? vorba lu`anason daca de acum te gandesti la din astea :O laughing

| ceco a răspuns:

Ce a ajuns romania... o fata curva la 11 anilaughing ce penibil...

| anason a răspuns:

Ai doar 11 ani? Of Doamne...Mai fetita dar tu de jocuri cu papusi ai auzit? Parintii tai nu au grija de tine? Te compatimesc sincer si nici nu pot macar sa ma gandesc ce va iesi din tine cand vei fi mare.

| Lolittaa a răspuns:

Esti sigura ca minte? adica la 11 ani eu ma jucam in nisip fetitzooo! abia la 14 ani am aflat ce inseamna sa ai o relatie cu un baiat si nu am avut abia la 15 ani incepusem s avorbesc mai des cu un baiat de care m-am despartit in prezent greu de tine greu la 12 o sa te culci cu multi daca de la 11 ai inceput asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui baga ii seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de umilitor adica curva ce naiba nu si-a dat seama? ma rog sfatul meu este sal lasi.mai gasesti tu pe alt cinevawinkingintra faces book acolo gasesti aidka prima mea iubita a fost pe facebook laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred cea ce spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao sunt Sandra nu crezi ca esti cam mik pentru baieii? Ma rog fai si tu la baiatul ala ce ti-a facut tie sa vada cum ie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si tu minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si tu minciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii zici ca o curva umbla si se f cu toti si daca ta vazut cu multi in pat sa rate martori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti is asa scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao! Ma numesc Andreea si am tot 11 ani. SI mie imi place de un baiat de 13 ani. Eu nu stiu daca el ma place dar intodeauna vine la mine ma tachineaza chesti din astea. Eu sunt clasa a 5-a. Uni baieti la inceput se luau de mine dar el m-a luat de mana si a tipat pe hol sa nu se mai ia de mine niciodata ca eu sunt gagicasa.Acum nimeni nu se mai ia de mine nu ma mai tachineaza nimic de genul asta.Eu m-am suparat pe el chiar foarte rau ca acum toata scoala imi zice... Dar el o tine una si buna cu pysy iubito nevasta chesti din astea. EU insa i-am zis ca sunt prea mica si nu vreau sa am o relatie. Eu te sfatuiesc sa lasi deoparte baietii pana la varsta de 14, 15 ani. Asta e parearea mea. Pup si bafta!

| Denyy233087 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, este adevarat, pe la 1-15 ani sa ai un iubit, dar nah, acum, un prieten poate sa aiba...Intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignorai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un raspuns pentru tine fi atenta!
Alege.
1. Spune-i acelui baiat de 12 ani ca nu te cunoaste si ar trebui sa-i explici.
2.Sa il urmaresti si sa ii zici de o fapta rea facuta de el.
3.Intreabal de ce te-a facut asa si si incercati sa va inpacati.
Asta e tot ce iti pot spune.
Raspundemi! Adi CORABIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteata sa mai cresti, esti o curva in devenire.

| dcm4ever a răspuns:

Ma...cei drept eu sunt fix de varsta ta acum, sincer nu sunt nici de acord nici contra si apropo, spune-i baiatului care te caracterizeaza gresit sa ia un dex si sa vada exact ce e aia o curva ca tu cand erai mai mica nici nu stiai cu ce se mananca chestiile astea.
Succes!

| Denyy233087 a răspuns:

Daca tu vrei sa ai un prieten, incearca sa fi sincera, si nu ii baga in seama pe cei care spun ca esti "curva" nici macar nu stiu ei ce inseamna acel cuvant, dar baiatul de care iti place tie trebuie sa aleaga, ori te crede pe tine ori il crede pe fostul tau prieten.Eu nu spun ca la varsta de 11 ani nu ai voie sa ai un prieten sau asa ceva, sa fim seriosi acum, asa este copilaria, i-am mai auzit pe copii de 9-10ani ca am vb cu iubita sau chestii de genu, dar nah, cum am zis traiesteti copilaria, dar ai grija sa nu intreci masura... Dami si mie id tau si discutam, iti explic eu mai multe, pup succes si ai grija cu baietii!

| ana_8064 a răspuns:

Ced ca nu exista comunicare sexuala intre tine si mama ta la varsta asta multi parinti cred ca copii lor sunt niste ingerasi si o sa se trezeasca ca inainte sa iti vina menstruatia o sa fii insarcinata s-au mai intalnit cazuri asa ca mai bine ia-ti papusile si du-te de te joaca ca ai timp sa stai cu baieti