| Saamira a întrebat:

Am tot mai des momente in care simt sila, repulsie si respingere fata de el. Sa fie oare un semn ca nu il mai iubesc?
Cred ca totul a pornit de la faptul ca eu cred ca lui ii e sila de mine si de anumite lucruri care au legatura cu mine(gen ii e sila sa ma sarute cu limba sau sa imi faca sex oral). O facea, rar, dar aveam impresia ca ii e sila.
Nu suport acum nici sa il mai las sa ma sarute, mangaie sau daca o face, prefer sa stau cu spatele la el si sa il las sa ma mangaie si atat.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este normal pentru ca v-ati plictisit unul de altul aceeasi mancare la nesfarsit o borasti in WC, sunteti tineti trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, aveti nevoie de diversitate sexuala, OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM

| RAY a răspuns:

Noi am mai vb si nimic

| corbulalbrosu a răspuns:

Este momentul sa iti refaci viata prin implicarea ta intro noua relatie. Orice amanare iti va spori sentimentul de repulsie si frustrare.

| LoveSleep a răspuns:

E doar frustrare.
Să nu cumva să vorbești cu el, continuă să scrii aici.

| Doub a răspuns:

Deci... ţie ţi-e silă de el pentru că tu CREZI că lui îi e silă de tine. Dar desigur, doar crezi asta. Hmm.

| Oana92 a răspuns:

Cand apare sila nu se mai poate vorbi despre iubire... Si eu cred ca nici nu a fost vreodata vorba de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu te-ai plictisit sa adresezi acceasi intrebare? Lasa-l pe om sa-si vada de viata lui si tu vezi-ti de a ta, e clar ca va irositi timpul aiurea.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Mai are rost relatia asta? happy

| December a răspuns:

Din ce ai scris tu aici, nu pare sa fie vreun semn ci o realitate clara.
"Sila, repulsie si respingere" - dupa mine e clar ca nu-l iubesti.
E posibil ca de la inceput sa fi avut amandoi serioase probleme de comunicare. Intr-o relatie dupa sentimente, acesta e cel mai important lucru.
E putin ciudat ca i e sila sa faca acele lucruri. Mai rar am auzit asta despre un barbat.

| Andreyey09 a răspuns:

Dar tu ce comportament ai fata de el? tu cata determinare ai cand ii faci oral?