| anonim_4396 a întrebat:

am un coleg care cred ca ma place desi el spune ca nu se uita la mine in ore chiar lung. cand m-am certat cu o colega ea mi-a zis ca nu am prieteni si el a sarit cu gura. ca el e prieten cu mine. desi am prieten si el stie asta. oare vrea sa ma indragostesc de el...

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Este evident bolovano ca te place-.- dar se simte dezamagit stiind ca tu deja ai un prieten si nu te poate avea incearca el ceva dar daca tu nu ii dai semne o sa fie dezamagit anyway

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu neaparat! poate sta acolo intr.un colt pana va vedea ca nu mai ai nimic cu prietenul tau1
baiatul incearca, sa fie dragut! poate vede in tine ceea c nimeni nu poate vedea!

| andra_9523 a răspuns:

Cu siguranta el simte ceva pentru tine daca tu nu vrei sa ai nimic ca el mai bine ii spui in fata nu are rost sa isi faca sperante si la urma sa fie dezamagit amintestei ca ai prieten si ca nu poti fii cu el si ca ii poti fii doar o simpla amica ...baftakiss

| AnnePanda a răspuns:

LOL iubiti in clasa. a3-a rolling on the floor))))11ani?!?!?!laughing))Macar parinti tai stiu
-.-''Du`te la desenele tale animate si lassa astea.mai cresti pic si dupa aia vorbimwinking

| blueve a răspuns:

El are 10 ani si eu 11

| blueve a răspuns:

Eu ar fi trebuit sa fiu a-v-a dar sunt a-iv-a