| alexuzha a întrebat:

Am un iubit il iubesc problema ie ca stam la cam vreo 2000 de km distanta cat timp am stat in tara ne vedeam in fiecare zi nu mai iesea cu prieteni statea cu mine chiar intr-un timp un prieten de al lui i-a zis ca ce s-a intamplat de nu mai iese cu ei ca vezi doamne nu il las eu si din potriva eu ii spuneam sa mai iasa si cu ei dar nu vroia! chestia ie ca fosta lui prietena il cam cauta si ii trimitea mesaje il suna la inceput nu a raspuns la nimic dar dupa ceva timp cand ii suna telefonul se ridica de langa mine si scria mesaje l-am intrebat si a zis ca ie un prieten dar atunci de ce se ridica pana atunci nu se ascundea de mine o fi fost ia? inainte sa plec o prietena de-a mea mia spun ca fosta lui iubita ia aratat niste mesaje in care el ii spunea ca nu mai suntem impreuna si ca vrea sa se inpace cu ea. acum nu stiu ce sa credsad l-am intrebat si logic ca a negat ca na... dar chestia asta mi-au spus-o 2 persoane ce sa fac nu mai vreau sa sufar il iubesc i-am spus si lui sa nu ma faca sa sufar pnt ca tocmai am trecut printrofaza din asta si mcu ajutorul lui am trecut prin iasad multumesc ca mi-ati citit povestea
astept raspunsuri mersi

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Complicata povestioara ta.
Se pare ca cel pe care il iubesti ti-a tras o clapa. una mare si care sa suferi.
Sun total de acord ca daca era un prieten de al lui.nu era o pb sa scrie de fata cu tine...doar cine stie daca avea afaceri cu droguri, fete la produs sau mai stiu eu cine stie ce.
Treaba este ca ar trebui sa iti cauti pe cine te merita.
Din fetele care le-am cunoscut.multe dintre ele povesteau ca prietenii lor cand le suna telefonul.se ridica.chiar daca fac dragoste si se duce in alta camera si vb la telefon.si spune ca il suna un amic.si la telefon se auzea voce de fata.ca nu domnule ca esti nebuna.ca cauti motive de cearta.nu este singurul care face asa.si nici singura fata
Tu trebuie sa inveti sa mergi mai departe.plus ca relatie la distanta nu este relatiewinking.
Succes. te pup

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

S-ar putea ca "prietenii" lui sa fie doua-fete, te gandesti la asta? Ei il vor pe el si nu le-a placut ca a fost atata timp "departe" de ei. Tu spune-i lui exact cine si ce ti-a spus, ca sa-si cunoasca mai bine "prietenii". Dar, aici este un mare dar, voi sunteti atat de departe unul de altul, cum va dura relatia voastra?
Nu stiu daca nu ar fi mai bine sa va despartiti acum, ca prieteni, pana nu intervine ceva intre voi si va distruge tot ce a fost frumos intre voi. Cele mai multe relatii la distanta nu dureaza, mai ales daca voi amandoi aveti nevoie, fizic, de prezenta celuilalt.
Domnul sa fie cu voi.