| ada_8083 a întrebat:

Am un pr de 8 luni de zile ne-am inteles foarte bine dar in ultimu timp nu ne mai intelegem ne-am desp dar ne-am inpacat tineam ft mult unu la altu acum insa e cam indiferent cu mine vorbim numai pe mess si foarte putin ce safac ca totu sa fie ca inainte :X?"

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dar ce s-a intamplat? Nu se poate ca totul sa se fi schimbat asa radical fara vreun motiv...incearca sa discuti cu el serios, sa vedeti cauza problemei, sa vezi ce e cu el si ce se poate face pentru.ca relatia sa fie ca inainte, desi sti ca ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust, desigur ca sunt si exceptii.
Poate e indiferent cu tine pentru.ca nu prea ii mai pasa de tine, sau s-a intamplat ceva cu el, ori poate vrea sa vada reactia ta, sa vada daca iti pasa de el, poate te pune la incercare.
Intalniti-va si vorbiti, doar asa puteti clarifica treaba! Intre voi trebuie sa existe incredere si comunicare. E ciudat comportamentul lui si vb. fata in fata nu doar pe mess ca e mai bine sa va vedeti si sa vb.serios.Bafta!

| Lorelai a răspuns:

Nu face nimic tu, lasa-l pe el, daca isi doreste sa fii ca inainte cu siguranta va face ceva in acest sens.

| ada_8083 explică:

Problema e ca nu prea vrea sa ne inthappy dar cat timp am fost desp happy al vedeam mereu pe strada si nu ma baga in seama... apoi dupa 3 zile dupa ce ne-am desp l-am bagat in seama pe meshappy a doua zi m-a bagat el. am vb multe lucruri plangeam amandoi si ell era tare afectat.happy ca urmatoarea zi sa ma cheme afara si sa ne inpacam prima zi a fost ok acum spune lucruri aiurea imi zice ca a venit vara si ca vrea sa se distreze ca sa inp cu minee ca i era de timpul petrecut impreuna ceea cee mie aiurea sa cred ca doar asta e motivuchatterbox