| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Am un vecin foarte dragut dar cam timid, stam aproape unul de celalalt, am idu surorii lui pe care tot el sta, dar atunci cand intru pe mess el nu ma prea baga in seama, sau iese de pe mess, dar eu totusi cred ca ma place pentru ca are obiceiul cand ma vede ca ma duc undeva ma trezesc cu el mult mai in spatele meu, se face ca se duce la un magazin cu verisoara lui ca sa ma vada, oare ma urmareste? Vad ca totusi se uita asa la mine cand ne intalnim dar foarte discret, simt ca totusi el ma priveste de undeva dar fara sa stiu, plus ca mama lui a spus ca el are o parere foarte buna despre mine, ca sunt frumoasa, cuminte, etc.Cum sa ma conving fara sa-si dea seama? Funda! Vreau raspunsuri clare ca sa fiu sigurahappy

Răspuns Câştigător
| ShoriceL43 a răspuns:

Paii uite cum faci.bine doar daca vrei
Poti sa faci un nou id si sa te dai drept o persoana cunoscuta lui.
Si sa il intrebi auzi dar ce parere ai despre (numele tau) ca mie mi se pare ff draguta.tie nu iti place de ea?
Chestii de genu asta
Asa am facut si eu cu un baiat de care imi placea. mereu cand intru pe mess iese sau scrie la status "dNd".
Dar am aflat pana la urma ca nu ma placehappy.
Dar asta e...
oricum sper ca te-am ajutat si poate ai sanse la elsmug
Te-am pupat:*
Funda plizzbatting eyelashes?
[-o<
:X:X:X