| anonim_4396 a întrebat:

Prietenei mele i s-a luat pielea din zona areolelor si avea mancarimi. Si-a dat cu crema, i-a trecut chestia asta iar după o săptămână și ceva in care n-a mai avut nimic, s-a intamplat aceeași chestie. In decembrie am atins o odată in zona genitala, fără să-mi dau drumul sau sa intre penisul in interior, ea este virgina. Exista riscul sa fie însărcinată?
Va rog frumos sa ma ajutati, sunt foarte speriat. Sau sa fie din altceva?

1 răspuns:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Nu exista niciun risc dar pentru a evita astfel de frici ar fi bine sa tii p... in pantaloni iar prietena ta sa foloseasca, acea crema daca mai are mancarimiwinking