| ColyR a întrebat:

Am vazut foarte multe fete care se comporta foarte aiurea, neavand nici un simt de ceea ce este bine sau rau sau de cum trebuie sa procedeze in anumite situatii. Unele fete foarte depresive sau care se enervau din orice. Si imi este greu sa am o relatie cu o asemena fata. Vreau si eu niste ajuotri in privinta intelegerii fetelor sau de ce se comporta astfel.
Stiu ca exista si printre baieti needucati si impolsivi si gandesc cu alte lucuri si imi pare rau ca exista asemenea baieti.

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sunt mai multe categorii de oameni,asadar, sunt si mai multe categorii de fete. Cauta ceea ce ai nevoie, o fata linistita, deschisa si fericita. Si fereste-te de genul care iti displace. E greu sa schimbi oamenii, mai ales daca sufera din motive anume si raman ancorate in acea stare.

| SkyPilot a răspuns:

Alege-ti una pe gustul tau si nu incerca sa le intelegi pe celelalte. Vorba poetului, "nu cerceta aceste legi..."

| ViatacuLouie a răspuns (pentru SkyPilot):

" caci esti nebun de le-ntelegi "

| SkyPilot a răspuns (pentru ViatacuLouie):

happy Exact!

| grab a răspuns:

Fetele care ajung depresive au fost si ele fericite candva, cand sperau ca vor intalni pe cineva sa le impartaseasca dragostea. din pacate nu prea s-a potrivit dorinta din cap cu materialul de pe teren de unde rezulta si inadaptarea si starea depresiva. pot sa iasa din starea nasoala tot cu dragoste. e de ajuns sa le zambesti sa le faci complimente si sa le arati cat de mult le apreciezi si le doresti din toate punctele de vedere. nu ne-am nascut depresivi trebuie doar ca fiecare sa isi gaseasca pasiunea/jumatatea.

| ViatacuLouie a răspuns:

Poate le enervezi efectiv. Eu fac asta ca sa pot sa le iau in brate dupa si sa imi cer scuze.

| Bianka24 a răspuns:

Păi poate a suferit din altă dragoste, când vorbești cu ea caută să fie în toane bune și o întrebi despre fosta iubire și atunci îți vei da seama și dacă nu îți spune când are neevi sărut-o dacà vrea să plece nu o lași și ar trebui sà o iei mereu in brațe să simtă că este iubităwinking Baftă