| Elena1234456 a întrebat:

Am vazut persoane care nu arata foarte bine, dar au acel "ceva" care te atrage.Si am observat si persoane care arata foarte bine, dar singure desi sunt de treaba.De ce credeti ca se intampla asta? Cum sa avem si noi, ceilalti, acel "ceva"? happy

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Au incredere-n ei, nu ii intereseaza parerea restului lumii.Vad doar ce vor ei, si o sa si aiba lucrul ala.Sunt prietenosi,deschisi,calculati.
Cica sa inveti sa vorbesti cu tine,sa-ti spui tu tie defectele si sa le indrepti, sa te cunosti, sa te iubesti...sa ajungi multumit de tine, si vor fi si ceilalti.

| xxxname a răspuns:

Ha, pai eu stiu raspunsul corect... Si mie mi s-a intimplat astfel. Noi nu putem avea acel "ceva" in noi pentru fiecare, pot sa spun ca imposibil.De exemplu, ca sa intelegi mai bine acel "ceva" pentru mine este,, caracterul unic, si convenabil (mie), mai bine spus, din lumea mea... Sper ca mai inteles, si ti-a fost de foloswinking

| claudiea79 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare au mi-am gasit primul meu iubit la 29 de ani.da este important sa fii buna la suflet sa nu faci fite sa nu fii increzuta.sa nu vrei tot timpul banii si obiecte.ai rabdare la 15 ani nu poti atrage baietii

| 1992 a răspuns:

Am si eu in clasa un tip,nu arata bine, dar cand m-am uitat in mesajele lui blushing am vazut de la doua fete "nu te suportam inainte si acum mi-e dor de tine" de la ambele cam acelasi lucru si m-am uitat doar odata la el in mesaje, si sincer pe mine ma atrage la el faptul ca e amuzant si ma face sa zambesc sa ma simt bine.Asta e cel mai important, tuturor oamenilor le place sa se simta bine, si majoritatea ajung la starea asta zambind.happy

| ionyionelutza a răspuns:

Pai nu prea ai cum dar totusi dai o impresie mai buna daca esti mai bun mai de treaba nu inganfat si sa te crezi fat frumos dar acel ceva nu poti sa il ai

| corina8508 a răspuns:

Nu iti trebuie un anumit "ceva". tot ce trebuie sa faci e sa nu incerci sa faci tu pe "cel mai tare din parcare" si sa ii faci pe restul sa aiba incredere-n tine. nu fi marlan.asta nu inseamna ca gata, trebuie sa te calugaresti. nu zice nimeni ca e ilegal sa injuri.doar nu exagera cu asta.si nu arunca vorbe-n stanga si-n dreapta.pentru ca posibil ca "in stanga" sa fie o persoana care tine la tine si pe care o pot rani foarte tare cuvintele spuse la nervi. nu iti trebuie talent sau munca. fii tu insuti, descopera-ti aptitudinea. de exemplu poti fi bun la ascultat si dat sfaturi. sau poti sa calmezi foarte usor pe cineva cand e nervos. ori ai simtul umorului. o sa te descurci bine! ai grija!

| eulliric a răspuns:

Te pot invata eulaughing