| Funditssa a întrebat:

Am vorbit cu un baiat pe mess... el fiin de la alta scoala! I.am trimis niste poze cu mine si s. a indragostit. el nu are poze sa-mi dea asa ca am zis sa ne intalnim. stam destul de aproape! [ am intrebat. o pe varamea care e in scoala cu el daca e frumos si a zis da ] el imi spune ca a inceput sa tina la mine si sincer si eu am inceput sa tin la el! Dar pentru mine conteaza si cum arata. daca nu. mi place cum sa il refuz? nu as vrea pentru ca e foarte dragut iar eu am stat pana acum numai cu baietii populari care arata extrem de bine si rai! Acum sunt intr. o situatie dificila! Azi trebuia sa ne intalnim dar nu m.am dus ptc imi statea parul ca naiba. sper sa nu se supere :-s! Si sincer imi e si un pic teama. daca in realitate nu ma place.sau nu il plac eu thinking! Un sfat?
Fundita :X
+
vot restul!

9 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Superficialitate.

| AnnaMaria a răspuns:

Poate e vreun pedofil, du-te sa te intalnesti cu el

| 0000anonim0000 a răspuns:

Intalniti-va, nu ai absolut nimic de pierdut. Vorbiti, stati pe o banca. Nu e nimic, lasa parul. Trebuie sa cunosti cat mai multi baieti, nu sa umbli doar cu unul singur. Si e ok daca nu te-ai dus, poate presimteai tu cevahappy. Daca viitoare du-te... si apropie-te treptat de el. Adica. lasa sarutul si chestiile de genul pe mai incolo, gen urmatoarele intalniri...In prima intalnire vorbiti, luati-va in brate si asa mai departe. Indicat ar fi sa iesiti la un suc, daca nu vrei sa te ia in brate sau sa te sarute din prima(adica sa fie insistent). Ti-am lasat un mesaj, uita-te in "mesaje". Funda?

| cosmin444 a răspuns:

Pfff de ce fetele in zioa de azi se uita numai la baieti "populari" si "rai" adica chiar nu ti-ar place un baiat care sa tremure de emotii unul care se gandeste de 10 ori inainte de a te lua de mana la prima intalnire nu unul care sa te invite in club si sa se imbete ca porcu.voi chiar nu mai visati la baiatul care sa stea cu capul in poala ta si sa iti spuna simplu "te iubesc".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"populari si rai" laughing))
Ce sa zic mai fata, tu ai grija pentru ca nu-l cunosti decat din lumea virtuala si lasa tu astea cu popularitatea, te uiti bine la el daca iti place bine daca nu nu te forteaza nimeni.Si daca te intalnesti cu el asta nu inseamna ca esti obligata sa accepti, pana la urma trebuia sa iti trimita poze! Multa bafta si uita de treaba cu baietii rai si populari! >big grin

| Pixie_8314 a răspuns:

Depinde, poate verisoara ta are alte gusturi. Eu zic sa te duci cu el la o intalnire sa vezi cum e tipu. Daca nu iti place zici ca nu ai nevoie de o relatie acum, sau ai pe altcineva. happy sper ca te.am ajutat

| AndrewThinks a răspuns:

Du-te si intalnestete cu el odata si vezi daca il placi si nu ar trebui fi impreuna cu anumiti baieti doar ca sa fi populara. Daca nu vrei spune-i prietenei tale sa ii faca o poza baiatului de care spui ca iti place si daca poate e bine si e o solutie buna cred eu

| PassionPourChocolat a răspuns:

Daca ai inceput sa tii la el atunci cand ati vb pe mess fara sa ii vezi fata si daca ti-a comfirmat si verisoara ta ca este dragut, nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. Ce este in interior conteaza. big grinwinking Mult noroc.

| Alinka_7611 a răspuns:

Hey papusa, nu cred ca faptul ca daca e popular va face ca relatia voastra sa fie plina de sentimente frumoase si moment de neuitat... astia populari sunt ca coperta unei reviste. straluceshte un timp si apoi o arunci la gunoi sau o pui in dulap si uiti de ea...
eu cred ca nu ar trebui sa-ti fie frica sa te vezi cu acest baiat...
daca ai inceput sa tii la el intr-adevar pai nu prea cred ca chipul o sa conteze atit de mult. incearca sa-l privestipe el din alt punct de vedere si o sa vezi ca o sa fie tot bine. Succes )*