| cretzulici a întrebat:

Am vorbit cu un coleg prin sms si pe mess mult timp si l-am facut sa se indragoseasca de mine, dar eu nu-l plac.Stiam ca ma place dupa privirile care mi le dadea si spreram ca totul sa ramana asa, sa nu vina timpul cand o sa imi spuna sentimentele lui si eu sa-l refuz, dar a facut intr-o buna zi printr-un sms si eu i-am raspuns tot prin sms.In timpul orelelor era f suparat si am incercat sa vb intre 4 ochi si sa imi cer scuze, dar el zicea ca intelege(evident mintea). Nu stiu cum sa fac sa ma uite...sa incep sa ma pot urat cu el ca sa ma urasca si sa se bucure ca l-am refuzat(as fi in stare sa stic relatia pe care o mai avem acum pentru ca el sa se simta mai bine...) sau sa ma port normal ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat? am nevoie de un sfat pls

2 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Ai facut un gest urat.stii asta. Acum poarta-te normal, nu trebuie sa te porti rau cu el. Ii va trece, stai linistita.

| kjbh13 a răspuns:

Sa nu mai faci prostia asta niciodata mai inkolo...acum poti sa faci sa fii opus ceia ce esti