| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa fac sex cu persoana iubita da nu m-i s-a sculat ce cauza se intampla asta cand ma uit la filme xxx se scoala si cand sunt cu partenera in pat si vreau sa am contact sexual cu ea nu m-i se scoala

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Stres, asteptari prea mari, frica de esec, nu te atrage suficient persoana de langa tine, te temi de ceva...de obicei e un motiv psihologic, nu fizic.
Vezi care e problema la tine si incearca sa o rezolvi.Fie singur, fie discutand cu partenera.

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai trebuie sa alegi! Ori preferi sa...te uti la filme porno. ori sa faci sex cu persoana iubita! Masturbarea in exces duce la agravarea vietii sexuale!

| asclepius a răspuns:

Lolstraight face puneti un film porno in baie pe un laptop telefon si inaitne de contactu sexual "scoalatio" apoi te duci la persona iubita si o perforeziwinking

| AndreiBolos a răspuns:

Cred ca te-ai plictisit de ea.

| Stefanuk a răspuns:

Poate ca nu ai chef de ia...

| UzZySoLLoxD a răspuns:

Pentru ca te-ai plictisit dea vrei p altahee hee

| pacolino a răspuns:

Are vreo importanta ca sunt virgin

| Mrciprian a răspuns:

Man bine o zis asclepius.An dormitor du-te cu laptopu si puneti un film din ala tare xxx.Mai antai pune-o sa ati croseteze(sa faca mwielaughinglaughing)si apoi dita mai calibru sculat drepti an picioare cullcatlaughinglaughing

| giugiulibila a răspuns:

Parerea mea e ca ea nu stie sa te stimuleze cu gesturi atingeri vorbe provocatoarehappy