| Marmotagrijulie a întrebat:

Eu iubita mea am vrut sa facem dragoste, eu nestind cum sa pun prezervativul cum trebuie l-am pus bine prima oara dar dupa l-am dat jos si l-am intors si atins de cap putin. Dupa iar l-am intors si pus cum trebuie si am avut contact sexual. Se poate ca partenera mea sa ramana insarcinata? Mentionez ca nu aveam lichid prespermatic pe cap. Si nici nu a mai fost folosit inainte, si atingerea aia a fost de 3-4 secunde. Mersi anticipat

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde stii tu daca era sau nu ceva lichid? spermatozoizii sunt la nivel microscopic. Trebuia sa schimbi prezervativul pentru o protectie cat mai mare

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele 3-4 secunde de atingere pot costa mult mai mult decat folosirea unui alt prezervativ intact.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, iubita ta nu poate ramane gravida.

| KMaddieK a răspuns:

NU!

| Neberius13 a răspuns:

Bă prunci deci Io v-aș bate pe toți până la moarte, că îi greu să vă informați înainte. După, pe când deja are 2 luni de sarcină îi cel mai bine. Oricum nu, n-are cum rămâne însărcinată din cauza asta

| Io4 a răspuns:

Doamne fereste. NU! in niciun caz.