| anonim_4396 a întrebat:

Am zis ca nu o sa postez asemenea prostii aici, dar asta e nu am ce-i face. Am o problema sa zic asa, poate imi raspunde cineva mai experimentat.

Aseara incercam sa-mi decalotez penisul, deoarece eram in cada si voiam sa ma spal. Deodata a inceput sa manance penisul, dupa a urmat o ameteala puternica si ejaculare. Eu nu am avut nicio placere, chiar m-am speriat rau de tot. Si in seara asta era sa ejaculez, m-am dus la baie (sa fac treaba mica) si nu stiu cum am atins penisul ca a intrat in erectie, au inceput iar mancarimile si simteam ca vine.

Pot scapa cumva de asta? Nu sa scap de ejaculare, ci doar sa nu mi se mai intample asa involuntar. Cum am mai zis, nu am nicio placere, am niste ameteli (bine cred ca din cauza sperieturii, ca imi bate si inima tare).

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca mancarimile tale au fost o masturbare in toata regula.Ai sensibilitate mare la gland.In timp se vor mai reduce.

| corbulalbrosu a răspuns:

Senzorii excitarii si ai placerii sunt plasati/se afla in pielita fina a glandului si raspund la atingere/frecare.In cazul tau se pare ca acestia sunt super activi si cea mai mica atingere provoaca erectia, implicit ejacularea, dar s-ar putea sa fie combinati si cu o emotivitate accentuata. Ejacularea este de fapt o eliberare de stresul provocat de activitatea hormonala asa ca nu ai de ce sa te sperii.Este normal sa se intample la varsta ta.

| Vladutz_Marco_Isac_1998 a răspuns:

Du-te la doctor ai probleme la sistemul nervos in zona aia, cel mai probabil ai disfunctia glandei seminale(undei sperma) plus disfunctie de hormoni, nu o mai atinge! daca n-ai facut sex de mult fa repede sau ori sa ti se umfle testicolele si o sa mori vorbesc serios!