| marulverde01 a întrebat:

Amicii prietenului meu tot ii spun acestuia ca ma vad in oras cu altul de mana,ca il insel si ca el e prostu' meu si nu vede ce-i fac, lucru total aiurea pentru ca de un an de zile,de cand sunt cu el,nu am iesit cu alt baiat,iar de inselat nici nu se pune problema. El ii crede si ne certam mereu. Eu cred ca ei doar glumesc cu el,c-asa e intre baieti,se mai fac mistouri unul de altul,si el cum e mai credul... Intrebarea mea e de ce nu are incredere in mine dupa atata timp si de ce crede ca il mint cu tot ce spun? Cum sa fac,nu sa ma creada pe mine,ci sa creada adevarul, ca nu l-am mintit/inselat?
Ma gandesc ca daca are mai multa incredere in amicii lui (si nu prieteni, doar amici) mai multa decat in mine e grav.

Răspuns Câştigător
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Ai dreptate... daca tine la tine, ar trebui sa te creada pe tine dar daca, amicii lui sunt mai importanti pentru el este ft grav. Fa ce te ghideaza inima, nu prea ar trebui sa te inflentam noi sau altcineva. Gandeste-te bine! Bafta!

1 răspuns:
| Ovidiuvancea1988 a răspuns:

Pai an mod normal nu iese fum daca nu este foc!rolling on the floor