| Andreeaa20 a întrebat:

Anul trecut am stat în Spania cu două prietene, intre timp ele au plecat. Nu îmi găseam loc de muncă și trebuia să plătesc chiria.

Făceam videochat cu bărbați pe internet și mergeam la ei acasă pentru a face sex în schimbul banilor.
Am avut în jur de 25 de clienți care nu au folosit prezervativ.
Cât de mari sunt șansele să fi luat vreo boală?
Imi fac griji

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul imposibil sa se poata cuantifica marimea norocului sau al ghinionului in astfel de situatii. Un raspunsul care sa fie cert, sigur si garantat corect il poti obtine numai prin efectuarea setului de analize de laborator necesare in astfel de situatii. Succes. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

25 de șanse. Bolile comune se manifestau până acum. Unele au perioada de incubație mai lungă. Un RBW te lămurește de una din ele.

| mihai69 a răspuns:

Asta numai șansă nu se cheamă.
Iar probabilitatea e una relativ ridicată.
Musai să mergi la analize.

| Sofer a răspuns:

Trebuia sa ii rogi sa folosească prezervative. Șansă să fi luat vreo boala e dacă unul din acei bărbați are vreo boala. Mergi și fă-ți analize pentru a scăpa de toate grijile.

| mastadont a răspuns:

Sunt atâția factori implicați încât nu avem de unde să știm. Contează foarte mult câte relații au avut acei bărbați înainte, au făcut-o tot neprotejat, au sau au avut boli cu transmitere sexuală în trecut, etc. Dacă vrei să fii sigură trebuie să mergi să-ți faci un control la ginecolog și scapi de aceste griji pentru că atunci o să știi sigur.

| ancaval a răspuns:

Trebuia să rămâi la video și să NU te întâlnești cu ei, cred că ieșeau bani și din video cât să te descurci pentru tine.
Boli? Păi știm noi cu câte femei au mai fost ei înainte de tine?
De ce NU au vrut prezervativ?
Și unul bolnav, ți-ar spune?

| CerealaCuOchi a răspuns:

Sunt destul de mari, ar trebui sa mergi la un ginecolog