| crisa44 a întrebat:

Anul trecut in clasa a5a sau chiar a4a ma plceau aproape toti baietii din clasa,dar acum nu ma mai place numeni(din ce stiu eu)si toti cred despre mine ca sunt urata si cand jocam pe ascums dupa scoala, dupa ce terminam orele, sticluta cand un baiat trebuie sa se pupe cu mine face o fata de ai."aoleu de ce ea?" si un baiat nesimtit imi spune in fata cu sunt urata,si ca inainte sa jucam imi spune ca eu nu joc, ca sunt erata si ca nimeni nu vrea sa se pupe cu mine.Ce sa fac? Oare m-am uratit de anul trecut si pana acum? sau nu sunt toti baietii au aceeasi parere despre mine si am devenit eu paranoia? Ajutor!

7 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Little,chiar nu conteaza ce spun ei..Ai tot timpul din lume sa ii faci sa regrete ceea ce au spus.Acum vezi-ti de viata si fii fericita, esti clasa a 6-a, nu cred car trebui sa te ingrijorezi ca nu esti atragatoare pentru baieti. Daca va fi sa apara acel cineva, va aparea si fara sa fii considerata Miss Univers.
Daca tu te simti bine in pielea ta, parerea celorlati conteza mai putin, mai ales daca sunt si hater-i!
Peace!

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Eu cred ca s-au mai maturizat si le e rusine sa mai recunoasca, ca te plac.Asa mi s-a intamplat si mie!

| Hazzard a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa te preocupe scoala nu baieti.In clasa a 6-a ce te astepti de la ei? Sunt inca copii la fel ca si tine.Bafta.Cel mai bine ar fi sa nu pui la suflet ce zic ei.

| crisa44 explică (pentru Hazzard):

Pai eu am numai note de 9 si 10

| Hazzard a răspuns (pentru crisa44):

Poi si? Asta inseamna ca gata nu mai trebuie sa inveti?

| Doru3 a răspuns:

laughing. Fata, vezi-ti de copilarie, si lasa ca de baieti o sa ai parte, in viitor, de o sa te saturi, daca o sa stii cum sa ii atragi. Deci esti mica, nu esti matura, si nici prieteni si colegi tai nu sunt. Astea sunt copilarii, care cred ca se intample frecvent la varsta ta. laughing

| AlexMatei24 a răspuns:

In a 6-a, note de 9, esti proasta....si din cate te descrii mai sus esti si urata laughing