| Andr33a23 a întrebat:

Anul trecut m- am despărțit de prietenul meu din cauza ca a plecat in Germania să lucreze iar eu nu am fost de acord. De ceva timp vorbesc cu un baiat este mult mai frumos decat fostul, dar din păcate se comportă rece cu mine adică nu mă sună,și nu îmi răspunde la mesaje pe Facebook credeți că nu e serios? dar totuși m- a invitat in oraș în schimb fostul meu prieten era sincer,si chiar îmi făcea cadouri mă suna, etc. Credeți că ar trebui să mă împac cu fostul? sau credeți că ar trebui sa încep o nou relatie relatie cu noul prieten o să se comporte mai frumos cu mine pe parcurs, am 2 săptămâni de când il cunosc. Ce să fac?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de descifrat caracterul unui individ intr-un timp atat de scurt. Nu te grabi sa tragi concluzii inainte si fara a analiza in profunzime noua relatie. Mai asteapta putin ca sa-ti dai seama cu adevarat. Succes!

| Staind a răspuns:

Sa nu mai compari partenerii intre ei, in prima faza.

| BVRNOUT a răspuns:

Dupa felul cum ai spus "este mult mai frumos decat fostul", imi pot da seama ca esti o diva de 2 lei.Probabil si-a dat seama sau nu-l interesezi.Insa,as crede ca s-a plictisit de tine, la fel cum as face-o si eu happy

| MidnightR a răspuns (pentru BVRNOUT):

LoL,fata se plange ca baiatul asta nu e in limba dupa ea sa ii faca toate poftele dupa 2 saptamani.
Pute a narcisism de la o posta.Probabil ea nici nu poate constientiza cum cineva n-ar vrea sa fie cu ea dupa 2 saptamani.