| AndreeaMaria04 a întrebat:

Anul trecut m-am sarutat cu un prieten la o petrecere amandoi fiind foarte beti, am fost primul lui sarut. Dupa aceea ne-am mai sarutat de doua ori la adevar si provocare. Weekend-ul trecut am fost la mare mai multi prieteni printre care si el, aveam impresia ca tot se uita la mine si imi facea niste complimente ciudate. Iar in ultima seara la mare m-a sarutat dintr-o data, ideea este ca de atunci imi cam place de el. Ma place si el? Iar daca da, cum sa fac sa vorbesc cu el despre asta?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Bine că puteți să stați unul cu limba-n gura celuilalt, dar s-o folosiți la articulat cuvinte - mai greuț...
Ia-ți inima în măsele și vorbește cu el deschis, mai ales dacă zici că el ar fi mai timid din fire.

| Necunoscut112 a răspuns:

Din moment ce vă sărutaţi e clar că vă placeti şi vă puteţi permite să vorbiti deschis despre asta.

| AndreeaMaria04 explică (pentru Necunoscut112):

Da, imi pot da si eu seama ca ma place asa putin. Ideea este ca nu prea vad cum sa discutam deschis despre asta, el este foarte timid si este destul de aiurea din moment ce suntem prieteni.