| iwannabeperfect a întrebat:

FUNDA **am un prieten bun, pe care l-am invitat odata la mine si dupa un joc (adevar sau provocare) unde m-a provocat sa beau mai mult de un 2 litri de bere incontinuu,ne-am sarutat(el era treaz, eu nu) timp de 3 ore. apoi l-am mai chemat la mine(de cateva ori) si s-a intamplat acelasi lucru : ne-am sarutat(fiind amandoi trezi). Nu suntem impreuna, dar atunci cand suntem singuri ne iubim "din placere". am cazut de comun acord ca tunci cand suntem singuri ne putem iubi, fara sa ne purtam pica apoi, iar aceste "escapade" nu conteaza. ne consideram "frati beti". ce sa inteleg din comportamentul lui, ca ma place? el se comporta la fel ca inaine, ma juta, ma respecta, ca cel mai bun prieten al meu care este, nu s-a schimbat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, te poti folosi de el cand simti nevoia sex

| Giada a răspuns:

Sincer, te cam foloseste. sad
Adica ok te ajuta ca inainte, te respecta...asta pentru ca stie ca asa poate obtine anumite "lucruri" de la tine.

| Teetris a răspuns:

Te foloseste, daca te-ar fi placut, ti-ar fi zis. :-s. Mai bine vorbeste cu el. Succes.

| iwannabeperfect explică (pentru Teetris):

Si totusi, nu ma place catusi de putin daca face asta?