| Liaaax a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Este un baiat pe care l-am cunoscut anul trecut si m-am indragostit foarte tare de el, iar noi 2 am devenit prieteni. in fine am vorbit anul trecut doar 30 de minute dar mi-am dat seama cat de special este si ca este fiu de preot. m-am indragostit pe loc de el. Si este cu 1 an mai mare decat mine.Ei a aflat o fata care si ea il placea ca eu il plac si a spus la toata scoala ca eu am inventat ca eu cu G ( baiatul ) suntem impreuna iar el nu a mai vorbit cu mine. Anul asta i-am spus pe Facebook ca il iubesc dar el a zis ca nu ma place si ca se ocupa mai mult cu scoala. Ei eu tot ii trimiteam mesaje ca sa discutam... si inventam intrebari gen "stii daca azi se face corul? ".sau " faci astazi instrumentul?". desi era clar ca eu stiam deja raspunsurile... Nu mai stiu ce sa fac! Se uita mult la mine si foarte profund. ma place sau nu ma place nu o sa aflu niciodata. Dar nu mi-l pot scoate din minte. va rog ajutati-ma! crying

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai afirmat in texul de mai sus ca : "Anul asta i-am spus pe Facebook ca il iubesc dar el a zis ca nu ma place " Din momentce ti-a dat acest raspuns este cat se poate de clar ca nu te va iubi niciodata deoarece nu ii esti pe placul lui, fizic.psihic sau spiritual. Uita-l, cel ti-e menit va apare intr-un sfarsit.

| LoveSleep a răspuns:

Nu te place, ți-a spus clar și răspicat. Dacă continui să-l stresezi o să te alegi cu cel mult un block.

| Claudia_Stefan_1984 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat cu 7 ani mai mare ca mine, dar trebuie sa treci peste asta. vor fi si alti baieti care vor fi in locul tau iar tu vei fi in rolul baiatului.