| soony a întrebat:

Ar fi normal sa am un prieten de 17 ani daca eu am 15? Pur si simplu ma simt cam sresata de mediul incojurator, si parca cred ca inca sunt mic.Desi eu il iubesc si el ma iubeste

4 răspunsuri:
| xxxname a răspuns:

Pai nu inteleg, tu esti baiat, sau fata? pentru ca ai zis ca ai un,, prieten,, apoi esti,, mic,, happy daca esti fata, atunci e normal, doar ca incearca sa nu fii asa stresata..pentru aceasta nu te gindi la ce nu-ti place, la ce s-ar putea intimpla rau, sau nustiu..la ceva ce te-ar deranja...fii mai relaxata, si gindeste-te la ceva placut, frumos.winking funda?

| neutrino a răspuns:

Tu esti mic sau mica? Oricum, iubirea are prioritate!

| soony explică (pentru neutrino):

Cer iertare am facut o mica greasala, sunt mica happy

| trixiiie a răspuns:

Prietenia nu respectă limitele vârstei, sexului, etniei, religiei etc.
Dacă omul respectiv te face fericită, poate să aibă și 20 de ani.;*