| BossDeBoss1998 a întrebat:

As avea o "little problem". pentru inceput in vara am inceput o "relatie" (daca se poate numi relatie la 14 ani laughing ) anyway. m-am indragostit de o fata, ne-am certat dupa vreo luna si ceva. dupa care dupa alta luna ne-am impacat. de ziua mea am petrecut cel mai mult cu ea si cu niste amici. am inceput sa o resun si chestii, iar in septembrie ne-am certat din nou... mai spre terminarea lui 2012 ne-am reinpacat. iar eu am intrat la scoala unde este ea. si suntem colegi, dar in clase diferite. in pauze stau mai totimpul cu ea si incerc sa fiu cu ea, again. Acum incerc sa ii fac mai mereu pe place, dar raman in pana de idei, ceva ajutor? Funda! (a da: ii mai las tableta sa stea pe ea cateodata la sch. si vreau sa ii fac o surpriza)

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Fa-i tableta cadou, glm,
ok, dupa cum ai zis si tu, nu e "relatie" e "pierdere de timp", asa imi place sa o numesc, daca vrei sa o surprinzi, dedica-i o melodie, trimite-i o scrisoare, fa-i o poezie, cumpara-i baloane cu heliu, ceva iesit din comun, dar simplu... detaliile definesc finetea

| darnme a răspuns:

Nu o mai baga in seama o luna, o sa innebuneasca si o sa se intoarca la tine.

| ChocolattexD a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin sa vezi cum decurg lucrurile,iar daca vezi ca totul e ok, incearca sa o inviti la un suc si foarte usor deschizi subiectul. daca nu mai vrea sa nu vorbesti urat cu ea sau sa te certi, pentru ca mai bine sincera cu tine decat sa te minta, zic eu...dar pentru o vreme incercati sa fiti doar prieteni, pentru a repara mai bine certurile din trecut.
Multa bafta in continuare si ai grija de tine!