| aclean a întrebat:

Mai, oameni buni. Am o mare problema. Sunt indragostit de o fata, si ea este de mine ( a fost cel putin). Ideea e ca ne-am certat, nu ne-am mai vorbit un timp, etc. iar acum ne-am impacat, dar nu stim sigur cum. Adica, ne-am impacat ca si amici, sau ca si iubiti? Voi ce credeti? Ajutati-ma va rog! sad

Răspuns Câştigător
| Deiiuu a răspuns:

Uite. Cel mai bine ar fi sa o intrebi daca iti mai da o sansa. Kă nu o sa mai faci greşeala. Intreab`o daca ar mai vrea sa fie cu tine.straight face.

Vrajeste`o asa cum ai facut prima data. Dovedeşte`i kă există sentimente pentru ea in inima ta!winking

Succes! Fundaabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu discuti cu ea?
Intreab-o simplu :noi acum suntem ca inainte,nu?"
Daca sunteti iubiti o sa zambeasca si-o sa-ti spuna ca asa e.
Daca sunteti doar amici(pentru ea),atunci se va grabi sa iti explice ca nu-i asa!
Vorbeste cu ea!
Orice ar fi,insa,faptul ca v-ati impacat e un lucru bun,si amici sa fiti, daca te-a placut o data, o sa te placa si a doua!
Succes!

| CoquineNoire a răspuns:

De unde pana mea sa stim noi acest lucru?
duamne ingusti la minte mai sunteti,nu ai gura sa o intrebi?
comunicati, frate, ca intr-o relatie asta e cheia!

| lolly a răspuns:

Pai. trebuie s-o intrebi asta, si ai grija sa fie un raspuns sincer, fara mila.

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna,buna ^^
Depinde pentru ce v-ati certat.De ce nu discuti pur si simplu cu ea? Spune`i clar si raspicat "Simt ca nu mai suntem ca la inceput, ca te`ai racit fata de mine.Suntem al fel ca inainte sau nu?"
In functie de raspunsul ei, vei vedea si ce decizie ei happy.

| Tourniquet a răspuns:

Hmmmm... nimic. straight face

bla-bla... esti varza! big grin

| nirvanacartof a răspuns:

André,ai luat-o raznaa.
"Da-mi si mie un pic baby"Replica by Kristenrolling on the floor