| andreea286 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Am 16 ani. Sunt virgina. Dar azi iubitul meu si-a introdus degetele in zona "x" sa zic asa, ca si la masutrbare pentru a ma excita deoarce am mai facut sex oral si asta seara am avut o pata de sânge pe chilot? E normal? Sau de la ce poate fi cauzată? Ma dezvirginat oare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu prea este normal sa apara pete de sange in cazul unei simple si nevinovate masturbari "linistite", insa daca joaca prietenului tau a fost mai violenta este posibil sa-ti fi lezat himenul si de aici sa provina acea pata de sange.Atrage-i atentia ca pe viitor sa aiba un comportament mai tandru si mult mai atent.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta te-a dezvirginat.

| LoveSleep a răspuns:

Zona x e cu radiații. Spune-i să stea departe până ce mai crești puțin.

| raMLesS a răspuns:

Din moment ce ai făcut oral numai eşti virginăwinking.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil s-a rupt o parte din himen sau a provocat o mica rana.
Oricare din ele ar fi, nu ai de ce sa iti faci griji.

| Alex201938 a răspuns:

E posibil

| andreea286 explică:

Daca himenul e rupt se poate zice ca ma dezvirginat nu? straight face

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru andreea286):

Doar dupa un contact sexual efectiv se poti considera ca numai esti

| Faneceltare a răspuns:

Probabil ai cancer.Dar daca nu ai incredere in mine(un strain de pe internet) du-te la doctor.