| vladeraser3 a întrebat:

As vrea 10 semne sau cate vreti voi.Sa-mi spuneti, cand o fata nu e interesata de tine.Si mai vreau, sa va intreb cevabig grinaca doar eu ii dau mesaje fetei si ea raspunde rapid, inseamna ca nu e interesata de minehappy?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Tot pe scurt, le ai mai jos...

1. Anulează întâlnirile cu tine sau se arată de fiecare dată ocupată cu tot felul de probleme. Uneori, nu poate ieși cu tine pentru că trebuie să iasă cu fetele.

2. Nu te caută din proprie inițiativă. Trebuie de fiecare dată să te bagi tu în seamă cu ea. Discuțiile voastre sunt seci, ea răspunde mai ales cu da sau nu.

3. Nu îți face cadouri decât dacă îi faci tu vreun cadou. Nu îți face surprize, nu încearcă să te surprindă cu nimic. Este la fel de entuziasmată de prezența ta pe cât este entuziasmată o ușă de garaj.

4. Nu-ți ține partea în relație cu rudele sau prietenii ei.

5. Face mare caz de bani. Are o părere proastă, disprețuitoare față de bărbații care n-au bani. Consideră că femeia trebuie tratată ca o regină.

6. Ține legătura cu foști iubiți susținând că sunt de fapt simpli prieteni. Dacă-i faci vreun reproș pe această temă, te acuză că ești exagerat.

7. Se poartă aiurea cu tine și dacă-i atragi atenția asupra acestui lucru, susține că ți se pare ție și că ești prea sensibil.

8. Are secrete față de tine. Inclusiv o grămadă de secrete absolut mărunte. Nu simte că ești demn să ți le spună decât dacă se plictisește și simte nevoia să bârfească.

9. Consideră că doar femeile proaste își servesc bărbații. I se pare un efort să gătească pentru tine, să țină casa curată etc.

10. Dacă știe că-ți place ceva în mod special din punct de vedere sexual, îți oferă acel ceva rar. Dacă-ți place să ți se facă sex oral, îți va spune că ea nu e pasionată de așa ceva și că nu înțelege de unde plăcerea asta în cazul bărbaților. Te asigur, că-n alte condiții, având altă pluă-n gură, îi place.

Dacă ai parte de o astfel de femeie în viața ta, ai două variante: ori să-i dai papucii, ori să faci ceva pentru a schimba total lucrurile în favoarea ta.

Sursa: https://www.fiibarbat.ro/

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cum raspunde. Daca raspunde sec degeava raspunde rapid ca inseamna ca nu-i interesata

| RAY a răspuns:

In principu privim persoana iubita, clipim des, zambim, vrem sa ne apropiem de ea

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa o intrebi pe ea, daca te place si daca vrea sa fie prietena ta, ca semnele sunt inselatoare si uneori pot fii interpretate incorect.
Cat priveste raspunsul imediat, poate fii o pura coincidenta, avand tetefonul in mana, in momentul respectiv.

| SG1995 a răspuns:

Eh cum a zis și Plato, poate e doar politicoasă.
Depinde cum îți răspunde. Sec și rapid, sau conversați. Te evită în realitate?

| Plato a răspuns:

Celeritatea raspunsului nu dovedeste nimic, poate doar a avut telefonul in mana la momentul respectiv si de aceea a raspuns repede.
"10 semne ca nu e interesata" e o cerinta astronomică, chiar mi-ar placea sa vad pe cineva ca enumera asa ceva.
Oricat de echivoc ar suna, pur si simplu simti. Se poate ca respectiva sa incerce un comportament prolix, dar asta denota doar imaturitate, iar eu iti sugerez sa te feresti.

| ForeverAlone97 a răspuns:

De obicei, dacă o fată nu te place atunci nu suportă să te audă, să o atingi, să fi în preajma ei. La faza cu mesajele, nu înseamnă nimic dacă răspunde rapid

| Subsemnatul123 a răspuns:

Foarte simplu, n-o intereseaza de tine, nu te baga in seama, nu te cauta cu privirea, nu-ti cere ajutorul, nu-ti da niciun fel de atentie. Evident poate o sa te foloseasca la un moment dat daca vede ca pui botu' si esti usor de folosit.