| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt simptomele care le are un baiat indragostit (as prefera sa raspunda doar baietii) laughing scuze fetele big grin

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Ooooh...sper sa citesti tot!
1. Daca baiatul este timd:
-se uita la tine si cand te vede isi schimba privirea cu viteza luminii
-e foarte gelos dar isi ascunde sentimentele daca te vede cu alt baiat si de obicei se retrage
-e tot timpul prin preajma ta dar daca te uiti la el si il prinzi cand te priveste intoarce capul si se face ca ploua
-daca te place dar adesea e prea timid sa recunoasca, trebuie sa-i spui tu ca-l placi, pentru ca daca stai sa astepti...
2. Daca baiatul este de moda veche:
-v-a incerca sa te impresioneze prin scrisori, biletele, poezii, complimente...
-este foarte romantic si, bineinteles v-a incerca sa petreaca cat mai mult timp cu tine
Astia sunt pe cale de disparitie...
3. Daca baiatul este indraznet si stie ce vrea si lupta pentru cea ce vrea:
-Incearca tot timpul sa te impresioneze, adesea daca e smecher se ia de colegii de clasa mai pampalai
-e tot timpu in preajma ta
-iti arunca priviri "suspicioase", poate iti mai face si cu ochiul
-incearca sa te ia in brate, sa te sarute pe obraz,...
Astia sunt din ce in ce mai multi, parca depun oua asa de repede se multiplica...
Scz de greselile gramaticale dar nu am mai stat sa verific. big grin

| BSwwatch a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Like laughing

| e1xtz a răspuns (pentru BSwwatch):

Cred ca e fain ce a scris iamrighthere.dar am citit doar inceputul..nu am avut rabdare pentru tot...eu iti mai dau indiciu mai scurt si mai simplu.ii mai creste un c.oi, d3eci controleza sa fi sigura

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

IAmRightHere are dreptate as mai adauga ceva e o mare diferenta intre a te iubi un baiat si a te vrea doar pentru sex, eu inclin spre cei timizi care ascund o iubire sincera decat pentru cei care vor doar sex

| NuMaContrazice a răspuns:

Ma bucur ca sunteti de acord cu mine si nu am scris atat degeaba laughing

| Lionsgate a răspuns:

Poi esti agitat, plin de energie, esti cuprins de euforie, bucurie, niste sentimente greu de descris...happy

| gogoɴicɑ a răspuns:

Febra,frisoane,senzatia de voma, spume la gura etc.

| jackyboy12 a răspuns:

O viseaza noaptea...restu uita-te la iamrighthere