| deboir a întrebat:

As vrea sa aflu pretul unui avort medicamentos, unde se efectueaza si care sunt consecintele lui.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa mergi la ginecolog si impreuna cu el sa stabilesti care este cea mai buna metoda de avort pentru tine. Nu stiu cate preparate de acest tip sunt aprobate in Romania (cand eram eu studenta si faceam ginecologie, erau ilegala in tara noastra). Mergi la ginecolog si vei afla daca se poate si cat costa. Tot pe el trebuie sa--l intrebi riscurile (depind de varsta ta, de varsta sarcinii, de a cata sarcina este si al catelea avort).

15 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Pentru asta trebuie sa mergi tot la medic si el sa-ti spuna ce sa iei. Ca orice medicament are si efecte secundare. Pe langa faptul ca risti sa nu mai poti avea copii exista si alte riscuri.

| ピンク a răspuns:

Pentru cei care spun ca avortul ar trebui interzis: sunteti cele mai dezgustatoare si inchise la minte fiinte de pe planeta.

V-ati gandit ca exista si femei care au ramas insarcinate in urma unui viol? Ce om credeti ca ar vrea un copil care sa aiba gena violatorului sau in el?

Sau chiar daca nu e vorba despre situatii atat de dramatice, ce se intampla cu adolescentele care raman insarcinate? Credeti ca e mai bine sa renunte la scoala si la viitorul lor pentru a creste un copil?

Sau pur si simplu persoanele care nu sunt pregatite sa devina parinti. Care nu au situatia financiara necesara sau timpul necesar. Mai bine avortezi decat sa devii parinte si sa iti bati joc de cresterea copilui tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut eu acest lucru acum o saptamana.Iti pot da toate informatiile necesare.La Bucuresti la dr Josef Kopp, un om extraordinar caruia nici nu stiu cum sa-i multumesc pentru amabilitate, comportament si atitudine.Iti dau nr lui de tel 0727235233.Costa 500 ron

| praetorianul a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.realitatea.net/......58105.html

Josef Kopp e un monstru si un criminal diabolic! Cititi articolul!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 500 de roni dar nu te sfatuesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cunoaste cineva pe dl dr. kopp? stie cineva la ce spital lucreaza?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dr.Josef Kopp. Un foarte bun specialist in obstretica-ginecologie. Un medic in adevaratul sens al cuvantului si un om cu un caracter foarte frumos! Le poate da "nota" multor ginecologi in materie de comportament si atitudine vis-a-vis de pacienti! CINSTE LUI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa avortul

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cele care doresc acesta metoda, sa se gandesaca mai bine.Riscuri mari exista, dureri.(groaznice.+hemoragie), risc de infectii. etc. vb din experienta.tot la chiuretaj am ajuns.
metoda clasica,

Alte răspunsuri
| ayanna a răspuns:

Pretul pachetului este de 500 lei. include ecografie si pastilele. consecintele iti sunt explicate, dar nu exista riscuri ca la un chiretaj, iar de efectuat la cabinetul Dlui Doctor Iosef Kopp. poti sa intri pe mifegyne si acolo ai mai multe detalii inclusiv numarul de telefon de la cabinet. Bafta!