| Maraloiu_Alex_1994 a întrebat:

As vrea sa cer si eu o parere ( fetelor ), am 22 de ani si penisul meu in erectie masoara 13 cm, credeti ca ar trebui sa merg la medic sau sa imi cumpar pastile, creme caci eu ma simt usor complexat de asta?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu conteaza ca marime are, conteaza ce stie sa faca. Asa, ca foloseste-o atat cat este ca poate este mai buna decat cele de dimensiuni supranaturale.

| Oana92 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa inveti sa traiesti asa cum esti. Nu exista metode de crestere a penisului.

| Felys a răspuns:

Poti sa iti cumperi si mama cremelor, nu vei rezolva nimic, tot ce poti face este sa te accepti asa cum esti si sa gasesti si femeia potrivita pentru a te accepta

| pufulescu a răspuns:

Prietenas, si eu sunt baiat si crede-ma ca te preocupi de cel mai neimportant aspect posibil, lungimea!
Ia gandeste-te ce tragedie era daca o aveai de 20 cm si iti dadeai drumul dupa 1 minut... nu zic la misto, chiar analizeaza! Durata erectiei e singurul lucru care trebuie sa te preocupe ca mascul, pana la urma ce daca te trezesti maine cu 18 cm la lungime? Sunt altii care o au de 23, ce faci? Incepi iar sa te dai cu capul de pereti ca o ai prea mica?

| Faranume1111 a răspuns:

Prietenul meu are 25 de ani si o are de 14, si nu e nici o problema,dar e normal sa te simti complexat,cu totii avem lucruri de care ne simtim complexati, ai putea sa incerci creme sau pastile desii nu cred ca vor avea mare efect. Traieste-ti viata, cine te accepta te accepta asa cum esti, la randul oamenilor nimeni, absolut nimeni nu este perfect!