| saly a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare am 21 de ani si penisul meu masoara doar 14 cm.sunt foarte complexat de chestia asta si as vrea sa stiu daca mai pot face ceva pentru al marii.multumesc

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Din cate stiu se poate face, cauta pe google, cred ca sunt niste DVD-uri, sau ceva de genu(nu-s ce sa-ti spun exact, da si u un search marire penis vezi ce gasesti big grin). Si chestia cu "sunt foarte complexat" s-ar putea sa-ti afecteze viata sexuala, si crede-ma nu marimea va fi de vina, ci mentalitatea ta. Ai mai multa incredere in tine. Bafta!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La dimensiunile tale ar fi o nebunie sa faci ceva pentru a-ti mari penisul. Ai dimensiuni normale, absolut perfecte pentru a satisface o femeie. Chestiile alea de pe net fie sunt ineficiente si periculoase, fie iti mai ofera 0.5 cm si sunt extrem de periculoase. Te-ai putea alege cu dureri permanente la erectie sau chiar cu impotenta. Si atunci chiar ca ai avea o belea. Crede o femeie cu aproape 10 ani mai batrana: 14 cm e absolut eficient, se pot folosi la fel de bine sau la fel de prost ca 24 de cm.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tinere, esti absolut normal! Pentu mai multa si solida edificare, intra si cauta intre raspunsurile mele castigatoare, pentru ca am mai dat, in urma cu o saptamana, aprox, un raspuns amplu, exact pe ac subiect! Pana atunci retine ESENTIALUL: IGIENA LA MAX, KNOW_HOW (TO DO IT!) RABDARE, ATENTIE, DIALOG SINCER, COOPERARE, CONSIDERATIE SI RESPECT< ALTRUISM>, SI TANDRETE CAT MAI MULTA! SUCCES! psiho

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, scuze ca iti spun asa dar tu crezi ca marimea este importanta? De ce trebuie sa fii complexat pe chestia asta eu nu inteleg! Ti-ar place sa fie lunga sa o legi cu elastic de picior sau cum? Fetele nu se uita la marime, important este sa stii ce faci. Sper ca raspunsul meu nu te va supara dar asta este adevarul.Bafta.

mlm
| mlm a răspuns:

Uite ca sa-ti dai seama mai bine de cele spuse am sa-ti citez ceva:decit mare si proasta mai bine mica si jucausa.

cristian
| cristian a răspuns:

Intra pe saitul smecherilor. Uite aici:
www.camatarii.tripod.com/id15.html

cristian
| cristian a răspuns:

Decat lunga si bleaga mai bine mica si jucausa.Pa cuvant.

cristian
| cristian a răspuns:

Decat lunga si bleaga mai bine mica si jucausa.Pa cuvant.

| yasminna a răspuns:

Buturuga mica rastoarna carul mare.Nu conteaza marimea ci istetimea.Esti absolut normal baiete, si termina cu complexele astea ca tot tie iti faci rau si nu o sa te simti bine cu o femeie niciodata din cauza lor, a complexelor.

| andrada_8748 a răspuns:

Marimea nu conteaza.Important este sa stii ce sa faci cu el (penisul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza(foarte mult) marimea, insa 14 cm nu e chiar asa putin! eu cred ca e destul de bine! mira