| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca un barbat s-a masturbat mai e virgin? dar daca o femeie s-a masturbat mai e virgina?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Ipotetic spus virgin.
Virgin în general se spune atunci când nu faci sex real cu o femeie.
Odată ce faci sex cu o fată femeie pentru prima oară nu mai ești virgin.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu intra veveritoiul in scorbura sunt ambii virgini

| RAY a răspuns:

De virginitate scapi doar cand penetrezi un vagin asta in cazul unui hetrosexual in cazul unei lesbiene, gay e altceva sau bisexual

| mihai69 a răspuns:

Da și da.

| Emilian65 a răspuns:

Virginitatea se pierde in urma unui contact sexual, atat la fete cat si la baieti.

| sofisis a răspuns:

Virgin esti pana in momentul in care intretii raporturi sexuale cu partener/a.

| Oana92 a răspuns:

Virgina este o persoana care nu a intretinut relatii sexuale. Masturbarea nu are legatura cu dezvirginarea, desi in cazul femeilor este posibil ca in ''joaca'' lor sa isi rupa himenul.