| RAY a întrebat:

As vrea sfaturi despre cum sa te comporti cu o fata, sa vorbesti cu o fata dn propie experiente personala

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un sfat: nu-ti propune niciodata subiecte din timp pentru discutie, totul sa vina de la sine, sa stii sa improvizezi, fetelor le plac tipii inteligenti care au vorbele la ei, care stiu sa dea replici si sa se faca sa se simta bine in preajma lor.
fetelor le plac si complimentele,, date subtil si cu zambete, iti vor multumi si incet-incet e o apropiere intre cei doi.
Sa fii civilizat, sa vorbesti frumos, sa nu te lauzi cu nimic pentru ca o plictisesti,, sa fii si misterios putin, sa dai cate putin la fiecare intalnire pentru a nu te descoperi din prima/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Așa ai cucerit-o pe Flori? Mișto bărbat. smug

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu iroseam pe asa ceva aceasta tactica.

Dar spune-mi, pisi, tu esti cumva geloasa?))))

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Cine nu ar vrea un obsedat de fotbal și cu vrăjeală ieftină? day dreaming te zic lu' iubi.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha

Pisi,pisi...ce ma amuzi tu pe mine!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Copii gata cu spamul, exista mesaje si felicitarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ea, ca altceva nu ai cum. Trebuie doar sa o faci sa sa deschida, si confortabila langa tine.

| BogdanBz a răspuns:

Am observat de-a lungul vremii ca o fata poate fi abordata foarte usor atunci cand esti sincer, direct si sigur pe tine. Fetelor le plac baietii care le pot oferi o siguranta, cu care ele se pot simti sigure si protejate. Nu cred ca e atat de important aspectul fizic sau daca esti mai tocilar, sau mai badboy. Poti citi zeci de carti si sa fii un "tocilar", dar daca stii sa faci fata de langa tine sa se simta bine, atunci o sa ai succes.